На украинском языке поздравления с днем рождения мужчине на украинском языке

  • Автор темы Автор темы Enemar
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - на украинском языке поздравления с днем рождения мужчине на украинском языке​


  1. Для друга: "Дорогий [Ім'я]! Вітаю тебе з твоїм особливим днем! Бажаю тобі міцного здоров'я, великого щастя та безлічі радості. Нехай кожен день приносить нові досягнення та позитивні емоції. Будь завжди таким же енергійним та цілеспрямованим. Спільно проведений час з тобою завжди приносить тільки задоволення. Нехай твій шлях буде усіяний тільки успіхами та яскравими моментами. З Днем народження!"
  2. Для колеги: "Шановний [Ім'я]! Вітаємо вас з Днем народження! Бажаємо вам невичерпного ентузіазму у всіх справах, гармонії в роботі та особистому житті. Нехай у вашій кар'єрі буде тільки підйом, а вдома – затишок і комфорт. Сподіваємося, що новий рік вашого життя принесе ще більше професійних досягнень і особистих радощів. З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я/назва компанії]".
  3. Для родича: "Мій дорогий [Ім'я]! Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі всього найкращого – здоров'я, радості, удачі та достатку. Нехай у твоєму житті завжди буде місце для нових вражень та незабутніх моментів. Ти для нас завжди був і залишишся важливою частиною родини, і ми дуже цінуємо твою підтримку та доброту. Зі святом!"
  4. Для коханого: "Любий [Ім'я]! Вітаю тебе з твоїм Днем народження! Ти – моє сонце і моя підтримка, і я бажаю тобі тільки найкращого. Нехай твоє життя буде наповнене радісними моментами, а всі мрії збуваються. Я вдячна за кожну хвилину, проведену разом, і сподіваюся, що наше спільне життя буде тільки яскравішим і щасливішим з кожним роком. З любов'ю, [Ваше ім'я]".
Сподіваюся, що ці варіанти допоможуть вам знайти правильні слова для привітання!
 
Назад
Сверху