Поздравление на украинском языке с днем рождения мужчине в прозе

  • Автор темы Автор темы VorobeJ
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравление на украинском языке с днем рождения мужчине в прозе​


  1. Дорогий [Ім'я]! Вітаю вас з днем народження! Бажаю вам міцного здоров'я, щастя і гарного настрою. Нехай кожен день приносить нові радості та задоволення. Хай удача завжди буде на вашому боці, а всі плани і мрії реалізуються. Нехай ваша дорога буде легкою і успішною. З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я].
  2. Шановний [Ім'я]! Сердечно вітаю вас з днем народження! Бажаю вам стабільності в житті, безмежної радості і міцного здоров'я. Нехай поруч з вами завжди будуть вірні друзі та підтримка рідних. Хай здійснюються всі ваші мрії, а в кожному дні знаходиться місце для радості та позитивних емоцій. Щасливого вам року і удачі в усіх починаннях!
  3. Вельмишановний [Ім'я]! Вітаю з днем народження! Нехай цей день принесе вам безліч позитивних емоцій, радості та гарного настрою. Бажаю вам успіхів у всіх ваших справах, здоров'я на багато років уперед і щастя, яке завжди буде з вами. Нехай ваше життя буде наповнене теплом і добром, а кожен день приносить нові досягнення і приємні сюрпризи.
  4. Друже [Ім'я]! Вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі море позитиву, гарного здоров'я і незабутніх вражень. Нехай у твоєму житті буде безліч яскравих моментів і щасливих подій. Сподіваюся, що цей рік буде наповнений успіхами і радощами, а всі твої мрії почнуть здійснюватися. Всього найкращого!
Сподіваюся, ці варіанти підійдуть для вашого привітання.
 
Назад
Сверху