Поздравление с днем рождения брату на украинском языке

  • Автор темы Автор темы Zlse
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравление с днем рождения брату на украинском языке​


  1. Дорогий брате!

    Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі величезного щастя, міцного здоров'я і безмежної радості в житті. Нехай усі твої мрії здійснюються, а поруч завжди будуть вірні друзі та близькі люди. Спільні спогади з тобою завжди зігрівають серце, і я вдячний(а) за твою підтримку та розуміння. Нехай цей рік принесе тобі нові можливості та успіхи. Щасливого дня!
  2. Привіт, брате!

    Вітаю з твоїм Днем народження! Нехай цей особливий день буде наповнений радістю, сміхом і теплом. Бажаю тобі досягати нових вершин, реалізовувати всі свої плани і не зупинятися на досягнутому. Ти для мене не просто брат, а справжній друг, на якого завжди можна покластися. Спільні моменти з тобою – це найцінніші спогади, які я завжди буду берегти. Нехай у твоєму житті буде більше світла і позитиву!
  3. Любий брате!

    Вітаю тебе з чудовим святом – твоїм Днем народження! Бажаю тобі незабутніх моментів радості, великих успіхів у всіх починаннях та гармонії в житті. Нехай цей рік принесе тобі нові досягнення і тільки позитивні емоції. Ти завжди був для мене підтримкою і надійним другом, і я горджуся, що маю такого брата. Спільні миті – це найкращі моменти мого життя. Бажаю тобі всього найкращого!
  4. Мій найкращий брате!

    З Днем народження тебе! Нехай цей день буде таким же чудовим, як і ти. Бажаю тобі радості, здоров'я і невичерпного натхнення. Хай кожен день дарує тобі нові можливості і позитивні емоції. Спільні спогади з тобою роблять моє життя яскравішим і теплішим. Дякую за твою підтримку і любов. Нехай в твоєму житті буде більше моментів щастя і радості!
 
Назад
Сверху