Поздравление с днем рождения девушке на украинском языке

  • Автор темы Автор темы hitman
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравление с днем рождения девушке на украинском языке​


  1. Дорога [ім'я]! Вітаю вас з чудовим святом – вашим Днем народження! Бажаю вам нескінченного щастя, любові та удачі у кожному дні. Нехай цей рік принесе вам тільки найкраще, а життя буде наповнене яскравими моментами і теплом близьких людей. Ви заслуговуєте на все найкраще, адже ваша доброта та чарівність не можуть залишити байдужими нікого. З найкращими побажаннями та обіймами, [ваше ім'я].
  2. Мила [ім'я]! Вітаю вас з Днем народження! Бажаю, щоб кожен день вашого життя був сповнений радості, успіху та справжньої любові. Нехай усі ваші мрії здійснюються, а навколо вас завжди буде підтримка та розуміння. Ваша доброта і краса роблять цей світ яскравішим. Нехай цей рік стане для вас найкращим у житті. З найкращими побажаннями, [ваше ім'я].
  3. Шановна [ім'я]! З Днем народження! Бажаю вам море позитивних емоцій, великих досягнень і здійснення найзаповітніших бажань. Нехай у вашому житті буде більше радісних моментів, а кожен день дарує нові можливості для щастя і успіху. Ви є справжнім натхненням для всіх навколо. Нехай цей рік буде наповнений лише найкращим. З найкращими побажаннями, [ваше ім'я].
 
Назад
Сверху