Поздравление с днем рождения дяде на украинском языке

  • Автор темы Автор темы Leeint
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравление с днем рождения дяде на украинском языке​


1.

Дорогий дядьку!

Вітаю тебе з твоїм днем народження! Бажаю тобі міцного здоров'я, щастя та удачі у всіх твоїх починаннях. Нехай цей рік принесе тобі тільки радість, нові враження і гарний настрій. Дякую тобі за твою підтримку та мудрі поради, які завжди допомагають мені. Сподіваюся, що цей день буде таким же чудовим, як і ти!

З найкращими побажаннями,

[Ваше ім'я]

2.

Любий дядьку!

З найтеплішими побажаннями вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі здоров’я на багато років вперед, щасливих моментів і багато радості. Нехай твоє життя буде сповнене приємних сюрпризів та яскравих подій. Ти завжди був для мене прикладом мудрості і доброти, і я безмежно вдячний/а за це. Нехай цей особливий день принесе тобі тільки позитивні емоції!

З любов’ю,

[Ваше ім'я]

3.

Шановний дядьку!

Сердечно вітаю тебе з твоїм святом! Бажаю тобі великих успіхів у всіх справах, міцного здоров'я та нескінченної радості. Нехай кожен день буде наповнений сміхом і теплом, а навколо тебе завжди будуть люблячі та турботливі люди. Спасибі тобі за все, що ти робиш для нас, і за твою безмежну підтримку. Сподіваюся, що цей день подарує тобі багато чудових моментів!

З найкращими побажаннями,

[Ваше ім'я]
 
Назад
Сверху