Поздравление с днем рождения мальчику на украинском языке

  • Автор темы Автор темы MaFro
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравление с днем рождения мальчику на украинском языке​


Вот несколько вариантов поздравлений с днём рождения на украинском языке для мальчика:

  1. Варіант 1: «Дорогий [ім'я]! Вітаю тебе з твоїм особливим днем! Бажаю тобі безмежної радості, веселих пригод і багато яскравих моментів. Нехай усі твої мрії здійсняться, а кожен день приносить нові позитивні емоції. З найкращими побажаннями та обіймами, [ваше ім'я].»
  2. Варіант 2: «Привіт, [ім'я]! Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі море усмішок, багато друзів і незабутніх моментів. Нехай кожен день буде сповнений новими відкриттями і приємними сюрпризами. Будь здоровий, щасливий і завжди на позитиві! З любов'ю, [ваше ім'я].»
  3. Варіант 3: «Маленький друже [ім'я], з Днем народження! Бажаю тобі чудового настрою, веселих ігор і незліченних пригод. Нехай кожен день приносить нові радощі і безліч захоплюючих моментів. Нехай всі твої мрії здійснюються, а ти завжди будеш щасливим! Теплі обійми, [ваше ім'я].»
  4. Варіант 4: «Вітаю, [ім'я]! З Днем народження! Бажаю тобі великих перемог, нових захоплень і багато щасливих моментів. Нехай у твоєму житті завжди буде місце для радості, веселих друзів і цікавих ігор. З найкращими побажаннями, [ваше ім'я].»
Нехай ваші побажання принесуть радість і щастя цьому особливому дню!
 
Назад
Сверху