Поздравление с днем рождения маме на белорусском языке

Как написать, составить - поздравление с днем рождения маме на белорусском языке​


  1. Варіант 1: Дарагая мама! Вітаю цябе з днём нараджэння! Няхай гэты дзень будзе поўны радасці і шчасця, а кожны новы год прыносіць толькі лепшае. Ты - самы блізкі і дарагі чалавек для мяне, і я вельмі ўдзячны за ўсе твае стараніі, падтрымку і любоў. Няхай у тваім жыцці заўсёды будзе месца для смеху, здароўя і добрага настрою. Жадаю табе многа шчаслівых момантаў і кахання!
  2. Варіант 2: Маці, з днём нараджэння! Няхай гэты дзень прынясе табе шмат радасці і вясёлых момантаў. Ты - наша скарбніца мудрасці і любові, і я вельмі цаню ўсё, што ты для нас зрабіла. Няхай у тваім жыцці заўсёды будзе свежее здароўе, поспехі ў усіх пачынаннях і шмат слаўных дзён. Вялікі дзякуй за ўсё, што ты робіш для нас. Счастлівага дня і добрага настрою!
  3. Варіант 3: Дарагая маці, вітаю цябе з днём нараджэння! Жадаю табе, каб у тваім жыцці заўсёды было шмат прыемных момантаў, добрых сяброў і спакою. Ты - сапраўдны прыклад сілы і дабрыні, і я ганаруся тым, што магу называць цябе сваёй маці. Няхай тваё сэрца будзе заўсёды напоўнена любоўю і шчасцем. Будзь здаровая і шчаслівая!
  4. Варіант 4: Маці, з днём нараджэння! Вельмі рада, што магу святкаваць гэты асаблівы дзень разам з табой. Няхай кожны дзень прыносіць табе толькі радасць і задавальненне. Ты заўсёды была для мяне апорай і натхненнем. Жадаю табе здароўя, гармоніі і шчаслівых момантаў. Няхай твая жыццёвая дарога будзе светлая і поўная пазітыву!
 
Назад
Сверху