Поздравление с днем рождения маме на украинском языке

Как написать, составить - поздравление с днем рождения маме на украинском языке​


1. Дорога мамо! Вітаю тебе з твоїм святом! Бажаю тобі безмежної радості, здоров'я та щастя. Нехай кожен день приносить тобі нові яскраві моменти, а наше життя буде наповнене теплом і любов’ю. Ти - нашої родини справжнє сонце, і ми дуже тебе любимо. З Днем народження!

2. Моя найдорожча мамо! Вітаю тебе з чудовим святом - твоїм Днем народження! Бажаю тобі здійснення всіх твоїх мрій і побажань, міцного здоров'я і багато щасливих моментів у житті. Ти завжди була і будеш для нас прикладом любові і турботи. Нехай твій день буде наповнений радістю та усмішками. З любов’ю і вдячністю, твоя дитина.

3. Дорога мамо! Щиро вітаю тебе з Днем народження! Нехай цей день принесе тобі море позитивних емоцій та радісних сюрпризів. Ти - найкраща мама у світі, і я безмежно вдячна за твою підтримку і любов. Бажаю тобі щастя, здоров'я та удачі на кожному кроці. Нехай життя твоє буде таким же яскравим і чудовим, як і ти!

4. Мамо, з Днем народження! Бажаю тобі великого щастя, здоров'я і благополуччя. Ти завжди була для мене опорою і підтримкою, і я хочу, щоб у твоєму житті завжди було багато радості і позитиву. Нехай цей день буде сповнений тепла і приємних сюрпризів. Люблю тебе дуже і ціную!

5. Моя улюблена мамо! Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі, щоб кожен день твого життя був наповнений світлом і теплом, як і ти наповнюєш наші дні своєю турботою і любов'ю. Сподіваюся, що цей день принесе тобі безліч щасливих моментів і усмішок. Ти заслуговуєш лише найкращого!
 
Назад
Сверху