Поздравление с днем рождения маме от дочери на украинском языке

  • Автор темы Автор темы Lov
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравление с днем рождения маме от дочери на украинском языке​


Звичайно! Ось кілька варіантів привітань для вашої мами:

  1. Моя люба мамо! Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі безмежного щастя, здоров'я та радості в кожному дні. Ти — моя найцінніша людина, і я дуже вдячна за всю твою любов і підтримку. Нехай твоє життя буде наповнене яскравими моментами та посмішками!
  2. Дорога мамо! З Днем народження! Ти завжди була для мене прикладом любові та тепла. Бажаю тобі безмежної радості, гарного здоров'я і здійснення всіх твоїх мрій. Ти заслуговуєш на найкраще, адже твоя доброта і турбота безцінні.
  3. Мамусю, вітаю тебе з твоїм святом! Бажаю тобі бути завжди такою ж красивою, сильною та мудрою. Нехай кожен день приносить тобі радість і гарний настрій. Дякую за те, що ти є в моєму житті, і за всі ті чудові миті, які ми проводимо разом.
  4. Моя рідна мамо! Вітаю тебе з Днем народження! Ти завжди була моєю опорою і найкращим другом. Бажаю тобі здоров'я, щастя та гармонії в душі. Нехай у твоєму житті буде багато позитивних моментів і приємних сюрпризів.
 
Назад
Сверху