Поздравление с днем рождения подруге на украинском языке

  • Автор темы Автор темы Ime
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравление с днем рождения подруге на украинском языке​


  1. Дорога [ім'я]!

    Вітаю тебе з твоїм чудовим святом! Бажаю тобі невичерпної енергії, щастя, здоров'я та успіхів у всіх твоїх починаннях. Нехай кожен день буде наповнений радістю, а поруч завжди будуть вірні друзі. Спільні моменти, які ми переживаємо разом, роблять життя яскравішим і приємнішим. Дякую тобі за твою дружбу, за підтримку і за те, що ти є в моєму житті. Нехай цей рік принесе тобі безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень!
  2. Моя дорога [ім'я]!

    Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі море позитиву, гірлю щастя і океан здоров'я. Нехай у твоєму житті завжди буде місце для радості, а труднощі хай оминають тебе стороною. Ти - справжній скарб, і я дуже рада, що можу називати тебе подругою. Сподіваюся, що цей рік принесе тобі ще більше успіхів і чудових моментів. Нехай збудуться всі твої мрії!
  3. Зі святом, [ім'я]!

    Щиро вітаю тебе з твоїм особливим днем! Нехай цей рік буде для тебе наповнений щасливими моментами, новими досягненнями та чудовими зустрічами. Бажаю тобі безмежного щастя, радості, кохання і здоров'я. Ти - неймовірна людина, і я дуже ціную нашу дружбу. Нехай усі твої найзаповітніші мрії здійсняться, а кожен день дарує тобі усмішки та позитивні емоції!
  4. Любі [ім'я]!

    Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі, щоб кожен день твого життя був наповнений світлом, теплом та любов'ю. Нехай удача завжди буде на твоєму боці, а проблеми швидко розв'язуються. Ти заслуговуєш тільки найкращого, і я щаслива, що можу святкувати цей день разом з тобою. Спільно пережиті моменти завжди залишаються в пам'яті, і я сподіваюся, що цей рік буде для нас сповнений нових незабутніх пригод!
 
Назад
Сверху