Поздравление с днем рождения сестре на украинском языке

  • Автор темы Автор темы Fonarik
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравление с днем рождения сестре на украинском языке​


  1. Дорога сестричко! Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі безмежного щастя, міцного здоров'я і багато радості в житті. Нехай кожен день приносить тобі усмішку та нові приємні враження. Дякую за твою підтримку і любов. Ти завжди була і залишаєшся для мене найкращою сестрою.
  2. Моя люба сестро! Вітаю тебе з чудовим святом - твоїм Днем народження! Бажаю тобі здійснення всіх мрій, здоров'я та щастя. Нехай у твоєму житті буде більше світлих моментів і гарних подій. Ти - моя підтримка і натхнення, і я завжди буду поруч.
  3. Сестро, моя рідна! Вітаю з Днем народження! Нехай цей день буде наповнений радістю, сміхом і теплом. Бажаю тобі, щоб кожен новий день приносив тільки позитивні емоції та нові досягнення. Спасибі за твою доброту і за те, що ти є в моєму житті.
  4. Моя улюблена сестричко! Вітаю тебе з твоїм особливим днем! Бажаю тобі безмежного щастя, великих успіхів у всіх справах і нескінченної радості. Нехай цей рік буде для тебе найкращим і принесе безліч чудових моментів. Ти завжди у моєму серці.
  5. Дорога сестро! З Днем народження! Нехай кожен день твого життя буде сповнений світлом і теплом. Бажаю тобі здоров'я, любові і справжнього щастя. Ти - найкраща, і я дуже ціную всі моменти, проведені разом.
 
Назад
Сверху