Поздравление с днем рождения учительнице на украинском языке

Как написать, составить - поздравление с днем рождения учительнице на украинском языке​


Вариант 1:

Дорога [Им'я] Володимирівна!

Вітаємо Вас з чудовим святом – вашим Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення у кожному дні та безмежної радості від життя. Нехай Ваші уроки завжди будуть наповнені теплом, а учні радують Вас своїми досягненнями. Дякуємо за Вашу невтомну працю та відданість професії. Ви – справжній приклад мудрості і терпіння.

З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я]

Вариант 2:

Шановна [Им'я] Олександрівна!

Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам багато щасливих моментів, здоров’я на довгі роки вперед, а також втілення всіх Ваших мрій та бажань. Нехай Ваші дні будуть наповнені радістю та теплом, а учні завжди приносять задоволення своєю працею та успіхами. Ваша праця безцінна, і ми дуже вдячні Вам за все, що Ви робите для нас.

З повагою, [Ваше ім'я]

Вариант 3:

Дорога [Им'я] Петрівна!

Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам великого щастя, здоров'я і успіхів у всіх починаннях. Нехай кожен день приносить нові радості, а робота дарує тільки позитивні емоції. Ваше терпіння, доброта і професіоналізм надихають нас і змушують прагнути до нових висот. Дякуємо за Вашу турботу і відданість.

З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я]
 
Назад
Сверху