Поздравление с днем рождения в прозе на украинском языке

  • Автор темы Автор темы Suvafa
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравление с днем рождения в прозе на украинском языке​


Ось кілька варіантів привітань з днем народження українською мовою:

  1. Дорогий [Ім'я]!

    Вітаю тебе з цим чудовим святом – днем твого народження! Бажаю, щоб у твоєму житті завжди було багато яскравих моментів, радісних зустрічей і приємних сюрпризів. Нехай усі твої мрії здійснюються, а поруч завжди будуть вірні друзі та близькі, які підтримують у будь-яких починаннях. Здоров’я, щастя, натхнення та нескінченної любові!
  2. Любий [Ім'я]!

    Вітаю з твоїм особливим днем! Нехай цей рік принесе тобі ще більше радості, нових можливостей та незабутніх пригод. Бажаю, щоб кожен день був наповнений теплом, добром та посмішками. Нехай успіх супроводжує тебе у всіх справах, а серце завжди буде відкрите для нових звершень та любові. Щасливого дня народження!
  3. Шановний [Ім'я]!

    Від щирого серця вітаю тебе з днем народження! Бажаю, щоб у твоєму житті завжди панувала гармонія та добробут, а всі мрії втілювалися в реальність. Нехай кожен день буде сповнений радістю, а навколо тебе буде тільки любов і підтримка. Нехай успіх і здоров’я ніколи не залишають тебе, а всі труднощі легко долаються. Зі святом тебе!
  4. Дорогий друже [Ім'я]!

    Прийми найщиріші вітання з твоїм днем народження! Хочу побажати тобі великого щастя, міцного здоров'я та справжнього душевного спокою. Нехай твоя життєва дорога буде сповнена яскравими моментами, новими досягненнями та приємними подіями. Бажаю тобі знайти гармонію в усьому, що робиш, і завжди йти вперед до своїх цілей. Вітаю тебе!
  5. [Ім'я], з днем народження!

    Сьогодні особливий день – день, коли ти народився. Нехай цей день принесе тобі море позитивних емоцій та незабутніх спогадів. Бажаю тобі натхнення, сили та енергії для здійснення всіх задумів. Нехай кожен новий день дарує нові можливості, а життя буде яскравим і щасливим. Бажаю тобі радості, кохання та справжнього щастя!
 
Назад
Сверху