Поздравление с днем рождения женщине на украинском языке

Как написать, составить - поздравление с днем рождения женщине на украинском языке​


  1. Дорога [ім'я]! Вітаю вас з днем народження! Бажаю вам незабутніх миттєвостей, щастя, здоров'я та тепла. Нехай кожен день буде наповнений радістю, а життя дарує лише найкраще.
  2. Шановна [ім'я]! З найкращими побажаннями вітаю вас з вашим особливим днем. Бажаю міцного здоров'я, благополуччя та гармонії у всьому. Нехай цей рік принесе багато нових можливостей та яскравих моментів.
  3. Любима [ім'я]! Вітаю вас з чудовим святом - вашим днем народження! Бажаю, щоб кожен день був наповнений любов’ю, удачею і приємними сюрпризами. Хай ваша життєва дорога буде яскравою і щасливою!
  4. Дорога [ім'я]! Вітаю вас з днем народження! Бажаю, щоб цей рік був для вас успішним і щасливим, а поруч завжди були надійні та люблячі люди. Нехай здійсняться всі ваші мрії!
  5. Мила [ім'я]! З вашим святом! Бажаю вам безмежної радості, здоров'я та гармонії. Нехай кожен день приносить нові позитивні враження, а життя буде наповнене щасливими моментами.
 
Назад
Сверху