Поздравление с днем рождения женщине своими словами на украинском языке

  • Автор темы Автор темы Fenari
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравление с днем рождения женщине своими словами на украинском языке​


  1. Приветствие и пожелания: "Дорога [Имя]! Вітаю Вас з днем народження! Бажаю Вам здоров'я, щастя та благополуччя. Нехай кожен день буде наповнений радістю, а ваші мрії здійснюються. Нехай у вашому житті завжди буде гармонія та тепло, а близькі люди дарують Вам підтримку та любов. З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я]."
  2. Личное и теплое: "Дорога [Имя]! Зі святом Вас! Бажаю Вам нескінченного щастя, здоров'я та гарного настрою. Нехай Ваше життя буде сповнене яскравих моментів, радості та усмішок. Дякую за те, що Ви є, і за всі ті чудові миті, які ми разом проводимо. Бажаю Вам лише найкращого. З любов’ю, [Ваше ім'я]."
  3. Коротко і ясно: "Шановна [Имя]! Вітаю Вас з днем народження! Бажаю Вам море позитиву, безмежної радості та здоров'я. Нехай у Вашому житті завжди буде світло і тепло. Сподіваюся, цей рік принесе Вам багато щасливих моментів. З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я]."
  4. Поэтично: "Дорога [Имя]! У цей чудовий день Вашого народження хочу побажати Вам, щоб Ваше життя було таким же красивим і яскравим, як весняний сад. Нехай кожен день приносить нові радості, а кожна мить буде сповнена щастя і гармонії. Будьте завжди такою ж теплою і натхненною людиною. З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я]."
 
Назад
Сверху