Поздравления на украинском языке с крещением

  • Автор темы Автор темы Oops1
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравления на украинском языке с крещением​


  1. Тепле і щире привітання:

    *Дорогі [ім'я] і [ім'я]!

    Сердечно вітаю вас з великим і святим днем – з Крещенням вашого малюка! Нехай цей день принесе у ваш дім радість і благословення. Бажаю, щоб ваша дитина зростала в любові, здоров'ї і гармонії. Нехай Бог оберігає її і дарує мудрість, силу та щастя на все життя.

    З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я].*
  2. Коротке і тепле:

    *Дорогі [ім'я]!

    Вітаю вас з важливим святом – Крещенням вашої дитини! Нехай цей день буде наповнений благословенням і світлом. Бажаю вашій родині безмежної любові, щастя та Божої милості.

    З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я].*
  3. Офіційне привітання:

    *Шановні [ім'я] і [ім'я]!

    Вітаю вас з чудовим святом – Крещенням вашої дитини! Нехай цей святий обряд принесе у ваше життя новий етап радості і гармонії. Бажаю, щоб ваша дитина завжди була під захистом Божим, а ваш дім був сповнений тепла і щастя.

    З повагою, [Ваше ім'я].*
  4. Привітання з добрими побажаннями:

    *Дорогі [ім'я] і [ім'я]!

    Щиро вітаю вас з Крещенням вашого малюка! Нехай цей святий день принесе вам радість і мир у серце. Бажаю вашій дитині світлого майбутнього, Божої благодаті і благополуччя. Нехай Господь завжди буде поруч, а ваша родина буде щасливою і здоровою.

    З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я].*
Сподіваюся, що ці привітання допоможуть передати ваші найтепліші почуття в цей важливий день!
 
Назад
Сверху