Поздравления с днем ангела на украинском языке

  • Автор темы Автор темы Ckile
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравления с днем ангела на украинском языке​


  1. Дорогий [ім'я]!

    Вітаю вас з Днем Ангела! Нехай цей особливий день принесе вам радість і мир, а ваш охоронець завжди буде поруч, захищаючи і ведучи на правильний шлях. Бажаю міцного здоров'я, щастя, благополуччя та успіхів у всіх ваших починаннях. Нехай ваша життя буде сповнене любов'ю та гармонією. Зі святом!
  2. Шановний [ім'я]!

    Вітаю вас з вашим Днем Ангела! Бажаю вам невичерпної енергії, добра і злагоди в душі. Нехай ангел-хранитель оберігає вас від всіх труднощів та невдач, а кожен день буде наповнений радістю і теплом. Зичу щасливих моментів, гарних новин і тільки позитивних емоцій. Нехай цей день принесе вам багато усмішок і приємних сюрпризів.
  3. Милий [ім'я]!

    Вітаю з Днем Ангела! Нехай ваш ангел-хранитель завжди буде поруч і оберігає вас від усіх негараздів. Бажаю вам здоров'я, удачі, любові та спокою в серці. Нехай кожен день дарує нові радісні миті, а ваше життя буде сповнене світла і тепла. Вірю, що цей день принесе вам лише позитивні емоції і гарний настрій. Щасливого свята!
  4. Дорога [ім'я]!

    Щиро вітаю вас з Днем Ангела! Нехай цей день буде особливим і принесе вам багато радості та спокою. Бажаю, щоб ангел-хранитель завжди підтримував вас у всіх ваших починаннях і оберігав від усіх негараздів. Нехай у вашому житті буде більше щасливих моментів, а ваша душа завжди буде спокійною і наповненою любов’ю. З найкращими побажаннями!
 
Назад
Сверху