Поздравления с днем рождения дочери на украинском языке

  • Автор темы Автор темы Vero
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравления с днем рождения дочери на украинском языке​


  1. Дорога [Ім'я]! Вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо тобі безмежного щастя, міцного здоров'я та успіхів у всіх твоїх починаннях. Нехай кожен день дарує тобі радість, а всі твої мрії обов'язково здійсняться. Ти – наше сонечко, і ми гордимося тобою!
  2. Дорога донечко [Ім'я]! Зі святом тебе! Нехай у твоєму житті завжди буде багато радості, гарного настрою та захоплюючих пригод. Бажаємо тобі здоров'я, удачі і щоб усі твої бажання стали реальністю. Ми тебе дуже любимо і завжди будемо поряд!
  3. Любий [Ім'я]! Вітаємо тебе з твоїм особливим днем! Бажаємо, щоб у твоєму житті було більше усмішок, ніж сліз, і більше яскравих моментів, ніж сірості. Нехай кожен день дарує тобі нові можливості та щасливі миті. Ми завжди будемо підтримувати тебе і любити!
  4. Моя дорога [Ім'я]! З Днем народження! Нехай твоє життя буде наповнене щасливими моментами, великими досягненнями і яскравими емоціями. Бажаємо тобі здоров'я, терпіння і удачі в усіх справах. Ти – наша гордість і радість, завжди пам'ятай про це!
Сподіваюся, ці варіанти вам підійдуть!
 
Назад
Сверху