Поздравления с днем рождения на украинском языке своими словами

Как написать, составить - поздравления с днем рождения на украинском языке своими словами​


  1. Приветственное поздравление: "Дорогий [ім'я]! Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі безмежного щастя, здоров'я на довгі роки та здійснення всіх мрій. Нехай кожен день приносить тобі радість, а поруч завжди будуть надійні люди. Нехай життя буде таким же яскравим і неповторним, як ти. Зі святом!"
  2. Тепле і сердечне поздравлення: "Любий [ім'я]! Сердечно вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі, щоб у твоєму житті завжди було багато посмішок, гарного настрою та удачі. Нехай цей день принесе тобі лише позитивні емоції та незабутні моменти. Будь щасливий і здоровий, а всі твої плани нехай легко здійснюються!"
  3. Оригінальне і дружнє поздравлення: "Привіт, [ім'я]! З Днем народження! Бажаю тобі, щоб кожен день був наповнений яскравими подіями, а всі труднощі обминали тебе стороною. Нехай буде побільше веселих моментів і менше сумних. Вірю, що попереду на тебе чекають лише приємні сюрпризи. Святкуй на повну катушку!"
  4. Радісне і життєрадісне поздравлення: "Дорога [ім'я]! З Днем народження! Нехай цей день буде таким же чудовим і особливим, як і ти. Бажаю тобі багато радості, неймовірних пригод і здоров'я на багато років вперед. Нехай усі твої бажання збуваються, а життя дарує тільки позитивні враження. Вітаю тебе з великою святковою усмішкою!"
Вы можете использовать эти варианты или адаптировать их под свои нужды.
 
Назад
Сверху