Поздравления с днем рождения сестре от брата на украинском языке

Как написать, составить - поздравления с днем рождения сестре от брата на украинском языке​


  1. Варіант 1: Дорога сестричко! Вітаю тебе з твоїм особливим днем! Бажаю тобі безмежного щастя, здоров'я та здійснення всіх твоїх мрій. Нехай у твоєму житті завжди буде тільки радість, а поруч з тобою – щирі і добрі люди. Спільні моменти з тобою завжди залишаються в серці, і я дуже радий, що ти моя сестра. З днем народження!
  2. Варіант 2: Моя люба сестричко, вітаю тебе з твоїм святом! Бажаю тобі тепла, радості та неймовірних успіхів у всіх починаннях. Нехай кожен день приносить тобі тільки позитивні емоції та приємні сюрпризи. Ти – найкраща сестра на світі, і я завжди буду поруч, готовий підтримати тебе у будь-якій ситуації. Зі святом!
  3. Варіант 3: Дорога сестро, вітаю тебе з чудовим святом – твоїм днем народження! Бажаю тобі здійснення найзаповітніших бажань, любові та гармонії в житті. Нехай кожен день буде сповнений радості та незабутніх моментів. Ти – моя надія і підтримка, і я дуже пишаюся тим, що маю таку чудову сестру. Щасливого дня народження!
  4. Варіант 4: Моя рідна сестричко, в цей особливий день хочу побажати тобі всього найкращого! Нехай у твоєму житті завжди буде місце для радості, успіху та кохання. Дякую тобі за те, що ти є, і за всі ті моменти, які ми провели разом. Сподіваюся, що цей рік принесе тобі тільки найяскравіші емоції та нові звершення. З днем народження!
Сподіваюся, ці поздоровлення допоможуть вам висловити ваші найкращі побажання для сестри.
 
Назад
Сверху