Поздравления с днем рождения в прозе красивые на украинском языке

Как написать, составить - поздравления с днем рождения в прозе красивые на украинском языке​


Звісно! Ось кілька варіантів привітань:

  1. Дорогий [Ім'я]!

    Вітаю Вас з найчарівнішим святом у році - Вашим Днем народження! Бажаю, щоб цей день приніс лише радість і щасливі миті, щоб життя було сповнене любові, удачі і яскравих вражень. Нехай кожен день буде для Вас новою сторінкою щасливого життя, де завжди буде місце для сміху і щастя. З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я].
  2. Шановний [Ім'я]!

    Вітаю з чудовим святом - Вашим Днем народження! Бажаю Вам здоров'я, безмежної радості, успіхів у всіх справах та тепла у Вашій душі. Нехай всі мрії збуваються, а життєвий шлях буде освітлений щастям і гармонією. Сподіваюся, цей рік принесе Вам багато нових досягнень і приємних сюрпризів. З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я].
  3. Дорога [Ім'я]!

    З Днем народження! Бажаю Вам безмежної радості, чудового здоров'я та успіхів у всіх починаннях. Нехай Ваше життя буде наповнене яскравими моментами, а всі труднощі залишаться позаду. Хай завжди буде поруч вірні друзі, розуміння і підтримка. Нехай цей рік принесе багато незабутніх моментів і справжнього щастя. З повагою, [Ваше ім'я].
 
Назад
Сверху