Поздравления с днем рождения в прозе на украинском языке в прозе

Как написать, составить - поздравления с днем рождения в прозе на украинском языке в прозе​


Вот несколько вариантов поздравлений с днем рождения на украинском языке:

  1. Дорогий (Дорога) [Ім'я]!

    Вітаю вас з днем народження! Бажаю вам величезного щастя, міцного здоров'я та безлічі приємних моментів. Нехай у вашому житті завжди буде місце для радості і натхнення. Хай кожен день приносить нові можливості та позитивні враження. Спільно з близькими людьми створюйте чудові спогади, які зігріватимуть вас у будь-які часи.

    З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я]
  2. Шановний (Шановна) [Ім'я]!

    Вітаю з чудовим святом – вашим днем народження! Бажаю вам, щоб кожен день був наповнений теплом і гармонією, а всі ваші мрії і плани здійснилися. Нехай ваш шлях буде сповнений яскравих моментів, а поруч завжди будуть надійні та люблячі люди. Залишайтеся такою (таким) ж чудовою людиною, якою ви є.

    З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я]
  3. Дорогий (Дорога) [Ім'я]!

    З найщирішими побажаннями вітаю вас з днем народження! Нехай у вашому житті завжди буде місце для радості та позитиву. Бажаю, щоб ви досягли всіх своїх цілей і мрій, а кожен новий день дарував лише приємні сюрпризи. Сподіваюся, що цей рік принесе вам багато щасливих моментів і буде сповнений гармонії та успіхів.

    З теплом, [Ваше ім'я]
  4. Дорогий (Дорога) [Ім'я]!

    Вітаю вас з вашим святом! Бажаю вам океан позитивних емоцій, гірлянду приємних сюрпризів і море щасливих моментів. Нехай у вашому житті буде більше світла, радості і тепла. Вірте у свої сили і не бійтеся мріяти – все у вас обов'язково вийде! Залишайтеся таким (такою) ж чудовим (чудовою) і неповторним (неповторною).

    З найкращими побажаннями, [Ваше ім'я]
 
Назад
Сверху