Поздравления с новым годом на украинском языке

  • Автор темы Автор темы Quce
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравления с новым годом на украинском языке​


  1. Дорогі друзі! Нехай Новий рік принесе вам безмежне щастя, здоров'я та удачу. Бажаю, щоб у вашому домі завжди панував затишок і радість. Нехай усі мрії та плани здійсняться, а кожен день буде сповнений приємних сюрпризів.
  2. Шановні колеги! Вітаю вас з наступаючим Новим роком! Бажаю вам успіхів у всіх починаннях, міцного здоров'я та безмежної радості. Нехай цей рік принесе нові можливості для зростання та розвитку, а також незабутні моменти щастя та гармонії.
  3. Дорогі рідні! Вітаю вас з Новим роком! Нехай цей рік буде наповнений теплом, любов'ю та злагодою. Бажаю вам здоров'я, щастя та успіху в усіх справах. Нехай кожен день дарує вам радість і нові можливості для щасливого життя.
  4. Любі друзі! З наступаючим Новим роком! Бажаю вам, щоб цей рік став роком великих досягнень, незабутніх моментів і справжнього щастя. Нехай у вашому житті буде більше світла, тепла та добрих подій. Здоров'я вам і вашим близьким!
  5. Шановні друзі! Вітаю з Новим роком! Нехай цей рік принесе вам море позитивних емоцій, удачі та успіху. Бажаю, щоб кожен день був наповнений теплом, радістю та гармонією. Нехай здійсняться всі ваші найзаповітніші мрії.
 
Назад
Сверху