Поздравления своими словами на украинском языке с днем рождения своими словами

Как написать, составить - поздравления своими словами на украинском языке с днем рождения своими словами​


  1. Дорогий [Ім’я]!

    Бажаю тобі чудового дня, повного радості, сміху та тепла. Нехай твоє життя буде таким же яскравим і захоплюючим, як цей особливий день. Нехай здійснюються всі твої мрії, а попереду буде тільки щастя і успіх. З Днем народження!
  2. Шановний [Ім’я]!

    Сердечно вітаю з твоїм святом! Бажаю міцного здоров'я, благополуччя та гармонії в житті. Нехай кожен день приносить нові радості та приємні сюрпризи. Залишайся завжди таким же чудовим, як і є. З Днем народження!
  3. Любий [Ім’я]!

    Вітаю тебе з найкращим святом – твоїм Днем народження! Нехай цей рік принесе тобі безліч щасливих моментів, нових досягнень і приємних вражень. Нехай поруч завжди будуть люблячі та підтримуючі люди. Бажаю тобі тільки найкращого!
  4. Дорога [Ім’я]!

    Вітаю тебе з чудовим святом – Днем народження! Бажаю тобі здоров'я, удачі і нескінченного щастя. Нехай кожен день буде наповнений радістю і теплом, а всі мрії і плани обов'язково здійсняться. Гарного святкування!
  5. Мій дорогий [Ім’я]!

    Вітаю тебе з твоїм Днем народження! Бажаю тобі справжнього щастя, неймовірних пригод і величезної удачі в усіх справах. Нехай цей день буде наповнений радостями та веселощами, а рік, що настав, принесе тільки позитивні зміни. З найкращими побажаннями!
 
Назад
Сверху