Поздравления сыну с днем рождения от мамы на украинском языке

  • Автор темы Автор темы Nchima
  • Дата начала Дата начала

Как написать, составить - поздравления сыну с днем рождения от мамы на украинском языке​


  1. Дорогий сину!

    Вітаю тебе з твоїм святом! Бажаю тобі безмежного щастя, міцного здоров'я та успіхів у всіх твоїх починаннях. Нехай твій шлях буде яскравим і безхмарним, а серце завжди наповнене радістю і любов'ю. Ти для мене – найцінніше, що є в житті. З найкращими побажаннями, твоя мама.
  2. Любий сину!

    З днем народження! Бажаю тобі, щоб у твоєму житті завжди було місце для радості і сміху, щоб ти досягав усіх своїх цілей і здійснював найсміливіші мрії. Ти – гордість і радість нашої сім'ї, і я завжди буду поруч, підтримуватиму і любити тебе. Нехай цей день принесе тобі багато щасливих моментів!
  3. Мій рідний синочок!

    Вітаю тебе з чудовим святом – твоїм днем народження! Нехай життя твоє буде сповнене радості, успіхів і яскравих подій. Бажаю тобі здоров'я, сили, мудрості і впевненості в собі. Ти завжди був і залишишся для мене найкращим, і я горджуся тобою кожен день. З любов'ю, твоя мама.
  4. Синочку мій дорогий!

    З найщирішими побажаннями вітаю тебе з твоїм святом! Бажаю тобі неймовірних успіхів у всіх сферах життя, здоров'я на багато років вперед і справжнього щастя, яке буде зігрівати твоє серце. Ти завжди був і будеш найціннішим скарбом у моєму житті. Нехай цей день принесе тобі тільки радість і позитивні емоції!
Сподіваюся, ці привітання допоможуть висловити ваші почуття до сина в його особливий день!
 
Назад
Сверху